Kniha návštev

Marta

Vidím tu jen starší hodnocení a proto přidávám i své. Letos na přelomu července a srpna jsme trávili týden dovolené s našimi přáteli na této chalupě. Jezdíme takto již mnoho let, ale toto byla jedna z nejhezčích a nejlépe zařízených chalup co jsme kdy navštívili. Paní majitelka i s dcerou jsou velmi milé osoby a je vidět, že se o chalupu starají velice pečlivě. Krásné zařízení uvnitř, velmi pěkná udržovaná zahrada, čistý bazén, perfektní venkovní posezení. Všem mohu jen doporučit. Paní majitelce přeji mnoho sil a mnoho dalších spokojených klientů! :-)

Jana Dobosová

Nemôžem ináč, iba chváliť. Maximálna čistota, útulnosť, vybavenie chalupy, nádherné prostredie, čistučký bazén, lehátka pri bazéne, záhradné posedenie s kompletným vybavením, Som nadmieru spokojná s celým pobytom a môžem ho ostatným záujemcom iba odporučiť. Pani domácej zvlášť ďakujem za ústretovosť a prispôsobenie sa s časom príchodu aj odchodu na pobyt.Prajem Vám všetko dobré a veľa slušných a milých hostí. Ďakujem za seba aj priateľov.

Nikoleta Dubaiová

Veľmi pekná chata, príjemný majitelia, skvelé vybavenie kuchyne, obrovská vyhoda je na izbách, každá má svoju sprchu. Teplučko nám spríjemňoval pekný krb. Zadná záhradka je krásne upravená. Bolo nám veľmi dobre,všetci sme sa cítili perfektne. Ďakujeme

Ivana

Celý pobyt v tomto útulnom a príjemnom dome nemôžem hodnotiť nijak ako na jednotku s hviezdičkou. Samotný dom je zariadený veľmi vkusne ale zároveň aj účelne. Lokalita v centre Liptova ponúka veľa možností predovšetkým na aktívny oddych rôznych záujmov, čo považujem za ďalšie veľké pozitívum. Z pobytu sme sa domov vracali maximálne spokojný a s úsmevom na tvári a ak sa v budúcnosti opäť rozhodneme navštíviť tento región určite sa rozhodneme pre dom Family.

Monika Buganová

Ubytovanie bolo úžasné, fantastické a cenovo vyhovujúce. Odporúčam pre mladé pary, rodiny s deťmi, a každého kto miluje hory (Leto alebo Zimu.)Naozaj je to v krásnej dedinke, na tichom mieste, milí a príjemný hostitelia . Veľmi rada sa tam ešte vrátim s priateľom. Monika.B hodnotím to na 100%

Radim Rehák

Ubytovanie v tomto útulnom dome dýcha rodinnou atmosférou a je podľa mňa vhodný nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre ľudí hľadajúcich aktívny oddych. Dom je zasadený v srdci prekrásneho liptovského regiónu, ktorý ponúka skvelé možnosti na túry, bicyklovanie a rôzne výlety. Domáci sú veľmi milí ľudia a veľmi rád sa sem znova vrátim.

Po virtuální prohlídce mám vyražený dech...

Překrásné!
Tak vkusnou stavbu a její zařízení se jen tak nevidí!
Rádi doporučíme našim známým nejen v ČR, ale i v Polsku.

Přejeme samé dobré klienty,
kteří ocení Váš um a nic neponičí.

Grażyna Wilczek s rodinou

Super SILVESTER!

Touto cestou by sme sa chceli srdečne poďakovať rodinnému kolektívu Family za jeden super Silvester, ktorý sme prežili spolu s našimi blízkymi a priateľmi v ich krásnom novom prázdninovom dome. Všetky miestnosti dýchajú čistotou, každá izba je vybavená sociálnym zariadením, sprchovým kútom /uteráky a osušky si neberte/ a TV prijímačom. V jedálni sa nachádza krb, ktorý riadne vyhreje celý dom, TV prijímač, gauč a tri stoly s príjemným posedením. Vedľa tejto jedálne, resp. spoločenskej miestnosti v ktorej sme všetci trávili najviac času sa nachádza KOMPLETNE vybavená kuchyňa /aj špajza/ , takže gazdinky a maminy - budete milo prekvapené čistotou riadu, ako aj množstvom pohárov a šálok, novými taniermi, príbormi, sporákom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou, mixérom, krájačom chleba, základnými potravinami, koreninami a ktovie čím ešte, skutočne klobúk dole pred majiteľmi, že nám to tak krásne vybavili. Nič podobné sme ešte doposiaľ nevideli a dovolím si tvrdiť, že už sme toho precestovali dosť veľa.
Deti si najviac obľúbili apartmán na poschodí s veľkou LCD obrazovkou a dospelí útulnú spoločenskú miestnosť, kde sa veľa tancovalo, jedlo a popíjalo. V tomto dome sme sa všetci vrátane našich detí cítili vynikajúco, skrátka ako doma. Je to dom vhodný pre rodinky s deťmi, ale aj pre tých, ktorí sa rozhodli chvíle oddychu stráviť s priateľmi v krásnej prírode.
Jednoducho a skrátka tento dom KAŽDÉMU ODPORÚČAME a tešíme sa, že sa tam už čoskoro vrátime.

A majiteľom do nového roka želáme :

nech im dá Boh požehnania,
k tomu nech im dá i zdravia
a zachová od škody,
od zármutku, od zlých ľudí,
od všetkého, čo život trudí,
od každej zlej príhody !

Za všetko ďakuje a pozdravuje rodina Dragulova a Mergešova z Trebišova